نمایشگاهی

توضیحات

غرفه‌های نمایشگاهی که در نتیجه همکاری و برنامه ریزی دقیق شرکت کننده‎ها و ایده خلاق طراحان حاصل می‎شوند، راهی مناسب برای تبلیغات و بازاریابی به شمار می‎روند. ساخت و طراحی غرفه‌ها توسط غرفه سازان و کسانی که در این زمینه تخصص دارند، صورت می‎گیرد.
با توجه به تأثیراتی که سازه های نمایشگاهی در اذهان بازديدکنندگان دارند، به تنهايي معياري با ارزشی براي تعيين موفقيت تجارت به شمار می‎روند. بر همین اساس طراحی و اجرای غرفه باید در راستای آگاهی از محصول و شرکت باشد تا مخاطبان هرچه بیشتر با مجموعه شرکت و خدمات آن آشنا شوند. به این معنا که فضای غرفه باید به گونه‎ای باشد که بازدیدکننده به سرعت بتواند بر مبنای علایق خود، محصولات مورد نظر را بیابد.
طراحی و تجهیز سازه‌های نمایشگاهی با فضا و امکانات نمایشگاه‌ها در اشکال متنوعی ساخته می‎شود که باتوجه به محدودیت‌های مالی، مکانی و زمانی بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده از سازه‌های نمایشگاهی چاپی مقرون به صرفه می‎باشد. به عبارت دیگر، این سازه ها شامل تمامی ابزارهایی است که در غرفه‌ها برای جابه جا کردن و معرفی محصولات استفاده می‎شود.

خدمات

خدماتی که ما در گستره سازه های نمایشگاهی ارائه میدهیم شامل:

استندهای ایستاده (استند کراس، استند رومیزی، استند خرچنگی، تلسکوپی و … )
رول آپ ( رول آپ ثابت یکطرفه، رول آپ آویز گردان، رول آپ یکطرفه گردان، رول آپ دو طرفه گردان، رول آپ دو طرفه با‌هالوژن و گردان)
پاپ آپ
میز کانتر
کاتالوگ استند
راه بند جهت جلوگیری از ازدحام یکباره و نظم بخشی
قاب شاسی
قاب فنر
و ….

قیمت

برای آگاهی از تعرفه خدمات ، می توانید با دفتر چاپ زرد تماس حاصل فرمایید و یا وارد لینک زیر شوید :


همچنین برای آگاهی از جدیدترین مطالب می توانید از وبلاگ ما بازدید نمایید :