هدایای تبلیغاتی

توضیحات

همیشه یک اصل در هدیه دادن وجود دارد و آن تقویت رابطه ی هدیه دهنده و هدیه گیرنده است. این اصل در تبلیغات هم وجود دارد. هدایای تبلیغاتی یکی مهمترین عوامل جلب توجه مشتری است که می تواند تاثیر زیادی در بخاطر سپردن محصول یا خدمات داشته باشد بنابراین انتخاب صحیح نوع هدیه تبلیغاتی، بکار گیری خلاقیت در طراحی آن و مرتبط بودن آن با محصول یا خدمات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه بیشتر هدایای تبلیغاتی برای قدردانی از مشتریان یا همکاران بکار میرود، بسیاری از آنها از هدیه تبلیغاتی خود استفاده می کنند، ارائه هدیه ای خلاق که مخاطب را به هیجان آورد باعث خوشنودی مخاطب و پیدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده در او می گردد.براي برخي از شركت‌ها هديه دادن بخشي از استراتژي بازاريابي است.
همگان بر يك نكته اتفاق‌نظر دارند: هديه دادن يكي از راه‌هاي مقرون به‌صرفه براي ايجاد حس مشاركت و ايجاد روابط ارزشمند است.
اما به هر حال انجمن بين‌المللي محصولات تبليغاتي پژوهش‌هاي مستمري را در زمينه روابط هديه‌دهندگان و هديه‌گيرندگان انجام مي‌‌دهد كه يافته‌هاي يكي از آن‌ها حاكي از اين است كه آنان كه هديه مي‌‌دهند در مقايسه با شركت‌هايي كه هديه نمي‌‌دهند دو برابر شانس تماس گرفتن از طرف هديه‌گيرندگان را دارند.

خدمات

مواردی که در گستره هدایای تبلیغاتی به آن می پردازیم کاملا نا محدود، متنوع و پر شمار خواهد بود چرا که هر کالایی را میتوان در زمره هدایای تبلیغاتی قرار داد.
برخی از این موارد شامل:

سررسید، تقویم، خودکار و قلم، ساعت، ست های رومیزی اداری، ماشین حساب، آفتاب گیر خودرو، کلاه، تیشرت، لیوان، ماگ، کیف های پارچه ای و چرمی، بادکنک، فلش مموری، ست های آرایشی و بهداشتی، ست های سلامتی و پزشکی، ست های ملزومات صنعتی و تعمیراتی، تندیس و بج سینه، ساک تبلیغاتی، هدایای چوبی ، ظروف تبلیغاتی و هر آنچه بتوان هدیه داد

قیمت

برای آگاهی از تعرفه خدمات ، می توانید با دفتر چاپ زرد تماس حاصل فرمایید و یا وارد لینک زیر شوید :


همچنین برای آگاهی از جدیدترین مطالب می توانید از وبلاگ ما بازدید نمایید :